OPPDATERT 12 august 2019

 

Her er en oversikt over inneldte medlemmer, dei uten detaljer under modell er på utkikk etter gråtass…

Nerføre finne de et kart øve kor de bur om du sko vær i nærheden å vil svinga innom for en gråtassdrøs…

1 Christian Stabel Bryne christian@stabels.no TEF-20 dieselmotor (1951–1956) 1954
2 Morten Lende Bryne morten.lende@gmail.com TEA-20 Standard Motor Companys bensinmotor (1947–1956) 1951
3 Sjur Heskje Orre sheskje@me.com TEA-20 Standard Motor Companys bensinmotor (1947–1956) 1951
4 Sjur Nedrebø Lye sjur@forumjaren.no TEF-20 dieselmotor (1951–1956) 1952
5 Knut Åge Hartvedt Bryne knut.hartvedt@gmail.com 9999
6 Øyvind Dagsland Tjelta Dagsland@lyse.net TEA-20 Standard Motor Companys bensinmotor (1947–1956) 1951
7 Kjetil Fuht Klepp Stasjon kjetil.fuhr@gmail.com TEF-20 dieselmotor (1951–1956) 1956
8 Per Nysted Bryne Per.nysted@lyse.net TEE-20 bensin/parafinmotor, smal sporvidde (1949–1956) 1950
9 bjørn undheim bryne bjorn.olaf.undheim@lyse.net TEA-20 Standard Motor Companys bensinmotor (1947–1956)
TEA-20 Standard Motor Companys bensinmotor (1947–1956)
1953
1954
10 Kai Arne Askvik Sandnes kaa@jerentreprenor.no TEA-20 Standard Motor Companys bensinmotor (1947–1956) 1954
11 Magnus Klepp Voll kleppmag@kleppnett.no TEA-20 Standard Motor Companys bensinmotor (1947–1956)
TEF-20 dieselmotor (1951–1956)
TEA-20 Standard Motor Companys bensinmotor (1947–1956)
1953
1955
1950
12 Jonas Nackom Slependen jonas@flp.no TEA-20 Standard Motor Companys bensinmotor (1947–1956) 1950
13 Knut Oaland Sandnes Knut.oaland@lyse.net TEA-20 Standard Motor Companys bensinmotor (1947–1956) 1956
14 Arnstein Nilsen Bryne arnstein_nilsen@msn.com
15 Anders Rørheim Lye anders.rorheim@lyse.net
16 Tor Ødemotland Kleppe tor.odemotland@gmail.com TEA-20 Standard Motor Companys bensinmotor (1947–1956) 1953
17 ståle tjøtta klepp stasjon martj@online.no TEC-20 Standard Motor Companys bensin, smal sporvidde (1948–1956) 1951
18 John-Magne Fenne Stavanger jmf@prosjektil.no
19 arne nødland Bryne arnenodland98@gmail.com TEA-20 Standard Motor Companys bensinmotor (1947–1956) 1948
20 Odd Grødem Bryne odgroed@online.no TEF-20 dieselmotor (1951–1956) 1954
21 Ivar A Lomeland Lye Ivar.lomeland@lyse.net TEA-20 Standard Motor Companys bensinmotor (1947–1956) 1955
22 Eyvind Time Bryne eyvind@etcomp.com TEA-20 Standard Motor Companys bensinmotor (1947–1956) 1954
23 Lidvar salte Orre lidvar.salte@omi-as.no TE-20 Continental bensinmotor (1946–1948) 1947
24 Geir Taksdal Undheim geir.taksdal@jaerbetong.no TEA-20 Standard Motor Companys bensinmotor (1947–1956) 1952
25 Gudveig Elin Undheim Nærbø geu@extek.no TEA-20 Standard Motor Companys bensinmotor (1947–1956) 1956
26 Kjetil Førland Bryne kjetil@arrivachartering.no TEF-20 dieselmotor (1951–1956) 1955
27 Oddvar Sømme Røyneberg Oddvar.somme@gmail.com TEA-20 Standard Motor Companys bensinmotor (1947–1956) 1952
28 Marton Tunheim Lye martont@online.no TEA-20 Standard Motor Companys bensinmotor (1947–1956) 1955
29 Johnny Grødeland Orre johnnygrodeland@gmail.com TEA-20 Standard Motor Companys bensinmotor (1947–1956) 1952
30 Geir Aasmund Hetland Helleland geiraasmund96@hotmail.com TEA-20 Standard Motor Companys bensinmotor (1947–1956)
TEA-20 Standard Motor Companys bensinmotor (1947–1956)
1953
1954
31 Arne braut kleppe arne@plenkrutt.no Ukjent modell, medlem må melde inn
32 Hans Løvbrekke Ualand hansl@online.no TEA-20 Standard Motor Companys bensinmotor (1947–1956)
TED-20 bensin/parafinmotor (1949–1956)
1948
1952
33 Steinar Torp Nielsen SANDNES sn@allss.no TEA-20 Standard Motor Companys bensinmotor (1947–1956) 1956
34 Einar Vigre Lye mette@forumjaren.no
35 Olav Stangeland Tjelta olav.stangeland@tsmaskin.no He fleire
36 Kjell Arne Auestad Sola kauestad@online.no TEA-20 Standard Motor Companys bensinmotor (1947–1956) 1953
37 Nils Ove Helgeland Sandnes nilsove@mixit.no
38 Jørgen Abelsnes Nærbø j_abelsnes@yahoo.no TEA-20 Standard Motor Companys bensinmotor (1947–1956) 1955
39 Øyvind Størksen Sandnes Oyvind.storksen@gmail.com TEA-20 Standard Motor Companys bensinmotor (1947–1956) 1955
40 brynjulf øie bryne Brynjulf @autoservicebryne.no TEA-20 Standard Motor Companys bensinmotor (1947–1956) 1949
41 Tor Yngve Halvorsen Bryne Toryngve.halvorsen@exprogroup.com 0 0
42 Thorvald Pollestad Bryne tangen1b@broadpark.no TEA-20 Standard Motor Companys Benzinmotor 1951 – 1956 1952
43 Kjell Aarre Lye kjell@kjellaarrerogv.no TEA-20 Standard Motor Companys bensinmotor (1947–1956) 1953
44 Nils Petter Sele Voll nilspetter@nordbomaskin.no TEA-20 Standard Motor Companys bensinmotor (1947–1956) 1955
45 Cato Ræge Ræge cato.raege@lyse.net TEA-20 Standard Motor Companys bensinmotor (1947–1956) 1951
46 Kai Taksdal Undheim Post@rekord-transport.no TEA-20 Standard Motor Companys bensinmotor (1947–1956) 1955
47 Guttorm Holmebakken Tjelta TEA-20 Standard Motor Companys bensinmotor (1947–1956) 1954
48 Harald Wigestrand Sandnes el-wige@online.no TEA-20 Standard Motor Companys bensinmotor (1947–1956) 1951
49 Eivind Sundal Hafrsfjord sundal1970@gmail.com TEA-20 Standard Motor Companys bensinmotor (1947–1956)
TEF-20 dieselmotor (1951–1956)
1948
1952
50 Tore Søyland Undheim tosoeyla@online.no TEA-20 Standard Motor Companys bensinmotor (1947–1956) 1952
51 Glenn Scheie Orre glennscheie@hotmail.com TEF-20 dieselmotor (1951–1956) 1954
52 Ronny Taraldlien Bokn ronny@portteknikk.com
53 Even Horpestad Orre Evenhog-1@hotmail.com
54 Kåre Fotland Undheim k-fot@online.no TEA-20 Standard Motor Companys bensinmotor (1947–1956) 1948
55 Olaf Hjelvik Straumen ehjelvik@online.no TEA-20 Standard Motor Companys bensinmotor (1947–1956) 1953
56 Erlend Haugland bryne Erlend.haugland83@gmail.com TEF-20 dieselmotor (1951–1956) 1954
57 Geir Salte Nærbø post@salte-lakkering.no TEA-20 Standard Motor Companys bensinmotor (1947–1956) 1954
58 Njål Dagfin Gramstad Nærbø njal.gramstad@lyse.no
59 Kurt Borgund Lye Kurt63@live.no
60 bjørnar undheim bryne bjorn.olaf.undheim@lyse.net
61 Ola Sirevåg Bryne ola-si@online.no TEA-20 Standard Motor Companys bensinmotor (1947–1956) 1948
62 Thomas Wiig bryne twiigen@online.no
63 Gerhard Johan Wigestrand Egersund gjw@dabb.no TEA-20 Standard Motor Companys bensinmotor (1947–1956) 1948
64 Tormod Stangeland Tjelta torbstan@online.no
65 Hege Vigre Nærbø v_hege@hotmail.com TEA-20 Standard Motor Companys bensinmotor (1947–1956) 1953
66 Sølve Søyland Undheim soelvsoe@online.no TEA-20 Standard Motor Companys bensinmotor (1947–1956) 1952
67 Torstein Gjerdevik Undheim gjerdevik@hotmail.com TEA-20 Standard Motor Companys bensinmotor (1947–1956) 1956
68 Tom Oluf Nese Bryne nesevis@live.no
69 Reidar Eiliv Time Bryne
70 Torulv Time Bryne jorunntime@live.no TEA-20 Standard Motor Companys bensinmotor (1947–1956) 1953
71 Marianne (+ Kurt) Kåstad Bryne kastad@me.com
72 Tom Arild Bekkeheien Nærbø Tab@kleppnett.no TEA-20 Standard Motor Companys bensinmotor (1947–1956) 1955
73 morten nygaard stavanger TEF-20 dieselmotor (1951–1956) 1956
74 Jærbarnehagen Bryne therese@jaerbarnehagen.no TEL-20 bensin/parafinmotor, for vingårder (1952–1956) 1949
75 Terje Tauland Helleland TEF-20 dieselmotor (1951–1956) 1954
76 Erik Holm øvre vats Erik. Holm. krakk1@gmail.com TEF-20 dieselmotor (1951–1956) 1953
77 Nils Bø Bryne Skattaberje@hotmail.com TEA-20 Standard Motor Companys bensinmotor (1947–1956) 1950
78 Reidar Mikkelsen Hommersåk reidar@team.no
79 Aina Haugland Bryne Aina.haugland@fkra.no
80 Kjetil Fuhr Klepp St. kjetil.fuhr@gmail.com TEF-20 dieselmotor (1951–1956) 1956
81 Per Nysted Bryne Per.nysted@lyse.net TEE-20 bensin/parafinmotor, smal sporvidde (1949–1956) 1950
82 Andreas Abelsnes Bryne Andreas@ Brynebil.no TEA-20 Standard Motor Companys bensinmotor (1947–1956) 1952
83 Yngve Christensen Finnøy
84 Stig Skramdal Svarstad TEA-20 Standard Motor Companys bensinmotor (1947–1956) 1952
85 Morten Jonassen Nærbø post@jmt.as
86 Einar Ellingsen Lye e-elli2@online.no TEF-20 dieselmotor (1951–1956) 1954
87 Peder Vold Sandnes Ped.vold@online.no TE-20 Continental bensinmotor (1946–1948) 1952
88 Jon Magne Haugland Vigrestad jon.magne.haugland@lyse.net TEF-20 dieselmotor (1951–1956) 1953
89 Ragnar Mellemstrand Nærbø rmellems@online.no TEA-20 Standard Motor Companys bensinmotor (1947–1956) 1948
90 Elisabeth Hagen Sandnes Elisabeth.hagen@lyse.net
91 Mathias Wold Nærbø mathwold@gmail.com
92 Frode Horpestad Bryne frode@sig-halvorsen.no TEA-20 Standard Motor Companys bensinmotor (1947–1956) 1951
93 jan egil werness Hommersåk jew@jewinvest.com TES-20 bensin/lampeoljemotor, industrivariant(1952–1956) 1956
94 Frank Tunheim Bryne ekragard@gmail.com TEA-20 Standard Motor Companys bensinmotor (1947–1956) 1949
95 Ove Joar Rosland Kleppe ovejoar@online.no TEA-20 Standard Motor Companys bensinmotor (1947–1956) 1953
96 Lodve Haaland FIGGJO lohaa@online.no
97 Torfinn Gudmestad Nærbø Torfinngudmestad@gmeil.com TEA-20 Standard Motor Companys bensinmotor (1947–1956) 1947
98 Kjell Madland Bryne karl-mael@live.no
99 Terje Egeland KLEPPE teegel2@online.no Ukjent modell, medlem må melde inn
100 Johan Friestad KLEPPE jo-frie@online.no Ukjent modell, medlem må melde inn
101 Bent Sølve Sele Voll bentsolvesele@hotmail.com
102 Leidulf Heskje Bryne lh@anssec.no TEA-20 Standard Motor Companys bensinmotor (1947–1956) 1949
103 Sem Ueland Orre Sem.ueland@gmail.com
104 Endre Salte Orre endre.salte01@gmail.com TEA-20 Standard Motor Companys bensinmotor (1947–1956) 1954
105 Frode Horpestad Bryne Frode@sig-Halvorsen.no TEA-20 Standard Motor Companys bensinmotor (1947–1956) 1948
106 Magnus Engen Myre Magnus@klo.no
107 Odd Erik Rosseland Bryne oer@jarensh.no TEA-20 Standard Motor Companys bensinmotor (1947–1956) 1953
108 Bent sølve vagle Sele Voll Bentsolvesele@hotmail.com TEF-20 dieselmotor (1951–1956) 1952
109 Mads Aasheim Rubbestadneset TEA-20 Standard Motor Companys bensinmotor (1947–1956) 1947
110 Toralv Haaland Undheim toralvh@online.no TEA-20 Standard Motor Companys bensinmotor (1947–1956) 1956